KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14776112

nr 1477 6112

Ylva Jakobsson

(f. 1949), Sverige

"Skånevår". Textil. Signerad, blandteknik, daterad -92 cm, yttermått inklusive ram: 45x35 cm, oramad

Ylva Jakobsson, svensk konstnär född 1949.

Utrop:

300 kr

Såld:

500 kr

måndag 4 juli 2022
kl 19:29:07

Ylva Jakobsson

Läs mer om Ylva Jakobsson